Bramy

Brama metalowe, kute

Brama – gdy przyjrzysz się jej wielowiekowej tradycji zrozumiesz, dlaczego zajmuje tak ważne miejsce w obudowie konstrukcyjno-architektonicznej terenu. Co prawda dziś już nie chroni przed hordami najeźdźców, nie jest też symbolem triumfu na wzór starożytnych wzorców. Ale wciąż pełni funkcję wizytówki. I my zadbamy, aby była piękną wizytówką. Abyś za każdym razem, gdy będzie otwierana i zamykana, widział w niej najwyższą precyzję wykonania i był z niej dumnym.

Oferujemy nowoczesne, niezwykle funkcjonalne i trwałe bramy metalowe wykonane z najwyższej jakości materiałów. Oferujemy też niezwykle eleganckie, artystyczne bramy kute, które nadają otoczeniu wyjątkowego charakteru. Każdy przygotowywany projekt to nieprzeciętny wyraz estetyczny, łamiący stereotyp, że stal nie może być piękna. My wiemy, że może i nadajemy jej wyjątkowy wymiar. Nie ograniczamy się do kilku standardowych wzorów, ale pozostajemy otwarci na nowe pomysły, także naszych klientów. Od nich czerpiemy inspirację. A gdy pomysł jest gotowy, nadajemy mu wymiar realistyczny.
Dzięki naszej kompleksowości jesteśmy także w stanie zamontować każdy rodzaj bramy.

Działamy szybko, ale i precyzyjnie. Nie jest ważne, gdzie realizujemy zlecenie: czy jest to Radom, Kielce, Poznań czy inny rejon Polski. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby dzięki naszym kompleksowym rozwiązaniom nasi klienci mieli powód do satysfakcji z produktu i usługi wykonanej na najwyższym poziomie.

W ramach projektu został wdrożony do oferty nowy produkt  – brama przesuwna z szablonem montażowym . Instalacja bramy to pracochłonny i czasochłonny proces, dlatego też ma to swoje odzwierciedlenie w cenie . W większości wypadków inwestor sam nie jest wstanie zamontować zakupionej bramy. Dlatego też zakup bramy uwarunkowany jest zwykle możliwością zlecenia jej montażu. Opracowana przez naszą firmę technologia pozwoli na samodzielny montaż bramy również osobom bez doświadczenia w tym temacie, skróci czas potrzebny do montażu o połowę , jak również cały produkt zyskuje ważną zaletę  jaką jest estetyka